Uwaga, przerwa urlopowa!

Zamówienia złożone od 10.08.23 będziemy realizować po 27.08. Za utrudnienia przepraszamy. 

 

Szanowni Państwo, w roku 2023 będziemy prowadzić ograniczoną sprzedaż sadzonek.

Jesteśmy małą rodzinną szkółką i choć cieszy nas ogromne zainteresowanie z Państwa strony, nie możemy obsłużyć dużej liczby zamówień.

Bardzo prosimy o składanie zamówień w sklepie internetowym. NIE PRZYJMUJEMY ZAMÓWIEŃ TELEFONICZNYCH.  

Aby pozostać z nami w kontakcie i otrzymywać wiadomości o starcie sprzedaży, prosimy o zapisanie się na newsletter lub kontakt na adres: sklep@bylinylucyny.pl 

Z serdecznymi pozdrowieniami, rodzina Grabowskich

Optymistyczny róż 1
Optymistyczny róż

Rabata cała w różu

Często nie doceniamy koloru różowego tylko dlatego, że pojawia się w ogrodzie na każdym kroku. Spróbujmy inaczej spojrzeć na tę barwę. Rośliny o różowych kwiatach - krzewy, byliny i kwiaty jednoroczne - pokażą w pełni swoje zalety jeśli zbierzemy je w grupy i posadzimy obok siebie.

Przy niezbyt dużych nakładach - wykorzystując to, co już macie - możecie stworzyć coś wyjątkowego.

Szkieletem kompozycji mogą być krzewy, np. róże, berberysy, perukowce, budleje. Wysokie elementy to naparstnice, ostróżki, jednoroczne malwyastry nowoangielskie, średniej wysokości - floksy wiechowate, jeżówki, jarzmianki, bodziszki, a niskie to goździki, chabry, żurawki, czy zawciągi.

Jeśli masz rośliny w tym kolorze (te zasady dotyczą również innych barw), porozrzucane w różnych zakątkach ogrodu, spróbuj zebrać je w jedno miejsce. Na pewno nie pożałujesz.

      

 

      

 

      

1 - perukowiec 'Rubrifolius'; 2 - ketmia syryjska 'Hamabo; 3 - azalia 'Homebush'; 4 - hortensja 'Preziosa'; 5 - róża 'The Fairy'; 6 - liliowiec 'Indian Giver'; 7 - odętka wirginijska; 8 -zawciąg 'Frulingzauber'; 9 -tawułka Arendsa różowa

Komentarze do wpisu (1)

28 października 2020

swietny pomysł , chętnie zastosuje w swoim ogrodzie .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl