O nas

Roślinami zawodowo zajmujemy się od 1991 roku. Teraz mieszkamy w Filipowicach, ale naszą przygodę z ogrodnictwem rozpoczęliśmy wiele lat temu w Zielonej Górze, gdzie prowadziliśmy szkółkę roślin ozdobnych, centrum ogrodnicze oraz zakładaliśmy ogrody; o naszej działalności z tamtych czasów możecie przeczytać tutaj.

Już wtedy jako jedni z pierwszych w Polsce prowadziliśmy sprzedaż wysyłkową roślin i do dziś setki Klientów z tamtych czasów kupują u nas rośliny.

 

 

   

W 2004 roku przenieśliśmy się pod Kraków, gdzie na dość trudnym, skalistym terenie uprawiamy z wielką miłością wiele gatunków roślin, w tym rzadkich i poszukiwanych.

Tu udało nam się zrealizować marzenie życia, czyli założyć ogród skalny na prawdziwej, naturalnej skale. Mamy piękny ogród, w którym rośnie tysiące gatunków i odmian wspaniałych bylin oraz drzew i krzewów iglastych i liściastych.

Przez cały rok obserwujemy rośliny, sprawdzamy nowości i ich przydatność w polskim klimacie, robimy zdjęcia, które następnie wykorzystujemy jako ilustracje w naszym sklepie, a także publikujemy na łamach wydawanego przez nas miesięcznika "Twój Ogrodnik".

 

    

  

Uprawiane przez nas rośliny otaczamy fachową opieką od samego początku, sadzonki pozyskujemy w sposób tradycyjny, dzięki czemu są silne i szybko przyjmują się i rozrastają w ogrodach naszych Klientów.

Nasze rośliny cały rok rosną zgodnie z rytmem przyrody, nie trzymamy ich w szklarniach ani nie pędzimy ich wiosną, dlatego wysyłkę wiosenną rozpoczynamy dopiero wtedy, gdy rośliny same obudzą się do życia, a pogoda pozwala na ich posadzenie.

  

   

Naszą ofertę ciągle wzbogacamy i nowe gatunki i odmiany.

Serdecznie zapraszamy!

Lucyna Grabowska, Alicja Grabowska i zespół sklepu
Byliny Lucyny - Najlepsze rośliny do Twojego ogrodu

* W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email sklep@bylinylucyny.pl lub telefonicznie pod numerem 32 362 69 34.  

  

     

    

   

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl