Uwaga, przerwa urlopowa!

Zamówienia złożone od 10.08.23 będziemy realizować po 27.08. Za utrudnienia przepraszamy. 

 

Szanowni Państwo, w roku 2023 będziemy prowadzić ograniczoną sprzedaż sadzonek.

Jesteśmy małą rodzinną szkółką i choć cieszy nas ogromne zainteresowanie z Państwa strony, nie możemy obsłużyć dużej liczby zamówień.

Bardzo prosimy o składanie zamówień w sklepie internetowym. NIE PRZYJMUJEMY ZAMÓWIEŃ TELEFONICZNYCH.  

Aby pozostać z nami w kontakcie i otrzymywać wiadomości o starcie sprzedaży, prosimy o zapisanie się na newsletter lub kontakt na adres: sklep@bylinylucyny.pl 

Z serdecznymi pozdrowieniami, rodzina Grabowskich

Wiosna radosna! 0
Wiosna radosna!

Jeśli chcecie cieszyć się wiosną w swoim ogrodzie już od pierwszych jej dni, musicie postarać się o rośliny, które zakwitają jak najwcześniej.

Niektórym bardzo śpieszno, by wyjrzeć na słonko.  Ranniki zimowe, przebiśniegi, śnieżyce wiosenne i krokusy to jedne z pierwszych kwiatów, które kwitną, gdy jeszcze zima nie powiedziała ostatniego słowa. Ci mali giganci nierzadko wyrastają jeszcze spod płatów śniegu!

W tym czasie zakwita również kalinna wonna, która zachwyca nie tylko kwiatami, które pojawiają się na bezlistnych gałęziach, ale również cudownym zapachem.

 

           

 

Chwilę później startuje cała gama roślin skalnych, bądź leśnych jak sasanki, zawilce, przylaszczki i pierwiosnki, bez których chyba nikt nie wyobraża sobie polskiej wiosny. W niemal każdym ogrodzie zakwita na żółto forsycja. Jeśli nie macie zbyt wiele miejsca, możecie posadzić odmiany krzewów o mniejszych rozmiarach.

 

           

Pełnia wiosny to czosnek niedźwiedzi, szafirki oraz inne cebulowe – hiacynty, narcyzy, tulipany, a także floksy szydlaste i Douglasa oraz przepięknie kwitnące wiśnie japońskie i magnolie.

 

           

      

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl